ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

این روزها به راحتی می توان در دانشگاه و رشته دلخواه تحصیل کرد و به اندازه گذشته سخت نیست اما برای اشتباه نکردن در این مسیر ، همراه بودن با یک مشاور مجرب بهترین کاری است که می توان انجام داد.افرادی که به هر دلیلی نتوانستند در کنکور 96 شرکت نمایند و یا شرکت کرده و در آن موفق نبوده اند ،ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96-97 فرصتی مناسب برای این افراد به شمار می آید. دانشگاه پیام نور به صورت با آزمون و هم به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد. از مزایای این دانشگاه ، ارائه رشته های متنوع ، اجباری نبودن حضور دانشجویان در کلاس های درس و نبودن هیچ گونه محدودیت در انتخاب رشته تحصیلی می توان اشاره کرد. برای تحصیل در دانشگاه پیام نور باید بدانید که لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور هر ساله متغیر است و بسته به ظرفیت خالی دانشگاه و معدل شرکت کننده ها تغییر می کند.برای اطلاع دقیق از رشته های تحصیلی که به صورت بدون کنکور دانشجو می پذیرد می توانید با مشاوران صدای مشاور همراه باشید.

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره دانشگاه پیام نور با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 96

برای ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 96 هیچ محدودیتی برای رشته ها وجود ندارد به شکلی که هر داوطلب با داشتن هر مدرک کارشناسی و یا مدارک بالاتر بدون توجه به رشته تحصیلی دوره کارشناسی می تواند هر رشته دلخواهی را (به جر دو رشته مهندسی معماری و طراحی شهری) در ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 96 انتخاب کند. اما اگر در رشته ای متفاوت با رشته کارشناسی، ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 96 خود را انجام دهید باید حداکثر 12 واحد جبرانی در حین تحصیل در مقطع ارشد بگذرانید.

 

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96-97

شرایط پذیرش ارشد فراگیر پیام نور 96

دانشجو باید در آزمونی که سازمان سنجش برگزار می کند ، شرکت نماید. پذیرش در ارشد فراگیر پیام نور بدون کنکور است و ترم اول کارشناسی ارشد بدون تشکیل کلاس سپری می شود و در انتهای ترم اول با برگزاری یک آزمون کلی از دروس ترم اول کارشناسی ارشد به صورت تستی مجاز به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور خواهید بود. در ضمن ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که 80 درصد این آزمون و 20 درصد معدل دوره کارشناسی داوطلب در پذیرش ارشد فراگیر پیام نور 96 تاثیرگذار خواهد بود. بعد از محاسبه نمره کلی که ترکیبی از معدل و نتایج آزمون داوطلب با ضرایب ذکر شده می باشد به ترتیب اولویت هایی که داوطلب در زمان انتخاب رشته ارشد فراگیر ثبت نام پیام نور 96 مشخص کرده در یک رشته محل قبول خواهد شد. 

   

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96-97 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

منبع:ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96-97

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *