ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97-98

این روزها به راحتی می توان در دانشگاه و رشته دلخواه تحصیل کرد و به اندازه گذشته سخت نیست اما برای اشتباه نکردن در این مسیر ، همراه بودن با یک مشاور مجرب بهترین کاری است که می توان انجام داد.افرادی که به هر دلیلی نتوانستند در کنکور 96 شرکت نمایند و یا شرکت کرده و در آن موفق نبوده اند ،ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97-98 فرصتی مناسب برای این افراد به شمار می آید. دانشگاه پیام نور به صورت با آزمون و هم به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد. از مزایای این دانشگاه ، ارائه رشته های متنوع ، اجباری نبودن حضور دانشجویان در کلاس های درس و نبودن هیچ گونه محدودیت در انتخاب رشته تحصیلی می توان اشاره کرد. برای تحصیل در دانشگاه پیام نور باید بدانید که لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور هر ساله متغیر است و بسته به ظرفیت خالی دانشگاه و معدل شرکت کننده ها تغییر می کند.برای اطلاع دقیق از رشته های تحصیلی که به صورت بدون کنکور دانشجو می پذیرد می توانید با مشاوران صدای مشاور همراه باشید.

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره دانشگاه پیام نور با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97-98

تاثیر سوابق تحصیلی در پذیرش دانشجویان ارشد فراگیر پیام نور 97

سوابق تحصیلی هیچگونه تاثیری در پذیرش دانشجویان در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نخواهد داشت و پذیرش داوطلبان صرفا بر اساس میزان ظرفیت خواهد بود و داشتن معدل پایین دلیل بر عدم پذیرش دانشجویان نخواهد بود. ظرفیت پذیرش داوطلبان در هر کد رشته محل آموزش و پژوهش محور 20 نفر و ظرفیت پذیرش داوطلبان برای کد رشته محل های الکترونیکی 40 نفر خواهد بود که پذیرش داوطلبان خانم و آقا در هر یک از کد رشته محل های ذکر شده به صورت رقابتی خواهد بود.

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97

برای ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97 هیچ محدودیتی برای رشته ها وجود ندارد به شکلی که هر داوطلب با داشتن هر مدرک کارشناسی و یا مدارک بالاتر بدون توجه به رشته تحصیلی دوره کارشناسی می تواند هر رشته دلخواهی را (به جر دو رشته مهندسی معماری و طراحی شهری) در ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97 انتخاب کند. اما اگر در رشته ای متفاوت با رشته کارشناسی، ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97 خود را انجام دهید باید حداکثر 12 واحد جبرانی در حین تحصیل در مقطع ارشد بگذرانید.

   

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97-98 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

منبع:ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97-98

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *