تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور 97-96

تحصیل در دانشگاه پیام نور رایگان نیست و دانشجویان برای تحصیل در آن ملزم به پرداخت شهریه هستند. تمامی افرادی که در دانشگاه پیام نور موفق به اخذ مدرک می شوند هیچ مشکلی برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر ندارند و از این بابت منعی برای آنها وجود ندارد.
تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور برای انجام امور اداری و انتخاب واحد خود باید در زمان مشخصی که در تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور 97-96 ذکر شده به واحد آموزشی و یا سیستم گلستان بخش پرتال شخصی خود مراجعه کنند.

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره دانشگاه پیام نور با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

زمان تغییر رشته و گرایش در دانشگاه پیام نور

پس از اعلام نتایج کنکور ، افرادی که انتخاب رشته کنکور خود را با آگاهی کامل انجام ندادند و بعد از گذراندن یک ترم ، متوجه می شوند که علاقه ای به رشته تحصیلی خود ندارند. در این مواقع تصمیم به تغییر رشته تحصیلی خود می کنند. تغییر رشته در هر دانشگاهی کاملا متفاوت انجام می شود، برای تغییر رشته حداقل باید 2 ترم از رشته تحصیلی گذشته باشد و بلافاصله بعد از قبولی در دانشگاه پیام نور ، امکان تغییر رشته وجود ندارد. زمان تغییر رشته در دانشگاه پیام نور در سال 96، 4 الی 16 شهریور می باشد.

دانشجویانی که می خواهند از شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و یا چگونگی ثبت نام بدون کنکور پیام نور و یا از لیست رشته های بدون آزمون پیام نور مطلع شوند ، می توانند برای کسب اطلاعات دقیق از چگونگی این روند با مشاورین ، مشاوره تحصیلی تلفنی ( تلفن صدای مشاور ) تماس گرفته و از شرایط و ضوابط دانشگاه پیام نور آگاه شوند. 

ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه پیام نور مهر 96

 

جهت ثبت نام و انتخاب واحد مهر 96 دانشگاه پیام نور از 14 الی 23 شهریورماه به سیستم گلستان بخش پرتال شخصی خود مراجعه کرده و انتخاب واحد خود را با رعایت اصول انجام دهند.برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور 97-96 روی این لینک کلیک نمایید.

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور 97-96 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

منبع: تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور 97-96

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *